İş Yeri ve Ev Alarm Sistemleri

Dükkan ve evlerinizi korumak için hırsız ve yangın alarmı sistemleri tasarlamaktayız. Alarm sistemleri sayesinde  evinizi ve iş yerinizi olumsuzluklardan koruyabilmek için tasarlanan elektronik sistemlerdir.

Alarm Sistemi Nedir ?

Hırsızlık, gasp,  yangın, sel, sağlık sorunları gibi olayları bertaraf edebilmektedir.  Sizi, sevdiklerinizi ve malınızı korumak için alınması gereken tedbirlerin başında yer alır.  Sistem kurulum maliyetine bir defaya mahsus olmak üzere katlanılır ve uzun yıllar boyunca kullanılır.

Hırsız Alarm Sistemi 

Sistem aktif  (kurulu) olduğunda alarm dedektörleri hareketlilik algıladığında  iç ve dış sirenler etrafa haber vermek üzere ses çıkaracaktır. Suça teşebbüs eden şahıslar bu ses yüzünden panikleyip, uzaklaşacaklardır.  Ve aynı zamanda tanımlamış olduğumuz telefon numaralarını sırayla arayıp, ortam sesini dinletecektir. Ve siz orada değilken bile alarmın kurulu olduğu alanla ilgili gelişmeleri takip edebileceksiniz.

Yangın Alarm Sistemi

Yangın alarm sistemleri kurulu olduğu alanda yangını en kısa süre içerisinde algılayarak hem maddi hem de manevi hasarları en aza indirebilmek için kurulur.  Öncelik olarak insan hayatı çok değerli varlıkları korumayı  görev üstlenen yangın alarm sistemleri kurulumu titizlik gerektirir.  Hırsız alarmında olduğu üzere, yangın alarm sistemleri de dedektörlerini kullanır. Bu akıllı sistemler havadaki ısı ve dumanı algılayarak alarmın aktif duruma geçmesini sağlarlar. Gerek ses ikazıyla gerekse ilgili yerleri arayarak durumu bildirip, olayı en az hasarla atlatmanızı sağlarlar.

 

Hangi Marka Alarm Sistemi Kullanmalıyım?

keypad şife tuşlama

Firmamız yıllar süren tecrübeleri sonucu tavsiye olarak Crow – DSC – Paradox alarm sistemleri önermektedir ve bu doğrultuda montajı gerçekleştirmektedir. Bütçe ve montajı yapılacak alanlar göz önünde bulundurularak sistem kablolu ya da kablosuz olarak tercih edilebilir.

 

Ücretsiz Keşif – 2 Yıl Garanti

Sistemi taktırmak istediğiniz alanı ücretsiz olarak güvenlik keşfi yapıyoruz. Böylelikle  olası felaket senaryolarına sizi hazırlama konusunda bir yol haritası çıkarıyoruz.  Bu yolu izleyerek kendinizi, işletmenizi ve evinizi koruyabilirsiniz.

 

Hizmet Vermekte Olduğumuz İlçeler

Şimdilik aşağıda ismi yazan ilçe ve mahallere hizmetimiz sorunsuz devam etmektedir. Gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.  Şirketimizin telefon numaralarına ve ait olduğu adrese bu iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

© 2017 DMT ELEKTRİK.

Başa Dön