ALİAĞA ELEKTRİKCİ

DMT Elektrik- Aliağa Elektrikçi olarak Aliağa’nın tüm mahallerine ve çevre ilçelerine  hizmet vermekteyiz. Çaltılıdere, Yeni Şakran, Foça, Dikili, Çandarlı, Bergama’ya kadar elektrik arıza servisimiz vardır.

 

Söz konusu elektrik olduğu zaman müdahale etmeden önce bir kez daha düşünmek  gerekir. Bilinçsizce yapılan müdahaleler  geri dönüşü olmayan hasarlar doğurur.  Bu yönü ile konuyu ele aldığımızda elektrik bakımlarının yetkili ve bilgili kişiler tarafından yapılarak teknik bilgiler ve el becerileri yüksek teknisyenlerin yönlendirmeleri ile yapılmaları çok büyük önem taşır.  Ekibimizin uzmanlığı sayesinde elektrik arızalarınız kısa süre içerisinde çözüme kavuşmaktadır. Elektrik arızası onarımı ciddi bir iştir ve elektrik ustası tarafından onarılması önerilmektedir.  7 / 24 arıza durumlarında bizi arayabilirsiniz.

 

Aliağa Elektrik Bakım ve Onarım Hizmetleri

Firma olarak hizmet vermeye başladığımız yıldan bu yana, geride bıraktığımız çeyrek asırlık süre çalışma prensiplerimizi de pozitif  yönde etkilemiştir. Elektrik söz konusu olduğunda İzmir /Aliağa’da elektrik tamir hizmeti veren firmamız her zaman hızlı müdahale ve güvenli onarımları çalışma prensibi olarak benimsemiştir. İzmir’in en büyük bölgelerinden biri olan Aliağa elektrik onarım hizmetlerini tüm mahallelerde yedi gün yirmi dört saat sunan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ilk sıraya koymayı amaç edinmiştir.

Özenle Seçilmiş Eğitimli Kadrosu

elaman-psersonel seçimi
Bu nedenle çalışan personellerimizin seçiminden çalışma alanlarına kadar pek çok farklı alanda özel kriterler belirleyen kurumsal yapımız,  daima müşterilerimizi hızlı çözümler ile elektrik sorunlarından kurtarmayı amaçlanmaktadır. Çalışan personellerimiz bu alanda kendini kanıtlamış ve geçmişte sonlandırdıkları başarılı projelerden sonra firmamızın bünyesinde çalışmaya katılmıştır. Bu nedenle onarımlarınızda her zaman yüzde yüz güvenlik bizim için esnemez ve ihmal edilemez ana maddelerden birine dönüşmüştür. Ayrıca firma yapısı olarak Aliağa elektrik ustası arayışlarını bireysel hizmetler olarak değil kurumsal hizmetler anlamında sunmayı doğru bulmakta ve önermekteyiz. Çünkü elektrik onarımları sorumluluğu olan ve eğitimi bilgisi ile dört dörtlük hizmet edilmesi gerekilen bir sektördür. Bu yönü ile bakıldığında firmamız her onarım öncesi ve sonrası arıza tespiti ve gerekli onarıma ilişkin her müşterimize ayrıca bilgi formları sunmaktadır. Bu sayede oluşan arızanın sebebi anlaşılırken aynı zamanda çözümü de gerçekleştirilmiş olur. Elektrik arızası anlık çözümlerden daha çok komple tesisatın kontrolü ve test edilmesi ile yapılmalıdır. Bu şekilde aynı sorunların yeniden tekrar etmemesi için gerekli önlemler maksimum düzeyde alınmış olacaktır.

Fabrika ve ev elektrik tesisatı onarım – bakım ve kurulum hizmeti tarafımızdan yapılmaktadır.

Elektrik arıza – bakım – onarım üzerine hizmetlerimizi detaylı olarak belirtmek gerekirse;

 • Elektrik Pano Tasarımı – Proje Çizimi ve Montajı
 • Tesisat Döşeme
 • Ev İçi Aydınlatma ve Dış Cephe Aydınlatma Sistemleri
 • Priz, Duy, Sigorta Değişimi ve Kablolama
 • Ofis Elektriği
 • UPS ve Jenaratör Sistemleri
 • Voltaj ve Faz Problemleri
 • Topraklama Hat Çekimi
 • İnşaat Elektriği ve Tadilat İşlemleri

Ve buna benzer bütün elektrik arızaları ve onarımları Aliağa Elektrikçi Servisini yani bizleri arayabilirsiniz.

  0 536 862 11 70 – Barış BATMAZ

Sık karşılaşılan elektrik arızalarını incelediğimizde tespit ettiğimiz en önemli husus “elektrik tesisatlarının” işin ehli tarafından yapılmamış olmasıdır. Günü kurtarmak adına ucuz ve gelişigüzel çözümlerle geçiştirilmiştir.  Bu tip uygulamalar  kısa ya da uzun vadede mutlaka olumsuz etkisini gösterir. Para ve zaman kaybınıza yol açar.  Sizlere verebileceğimiz bir kaç hayati tavsiye ise;

 

 • Marka bilinirliği ve kalitesi olan elektrik malzemelerini kullanmanız
 • Arıza durumlarında sorunu geçiştirip, ertelemeyiniz.
 • İşi uzmanlığına güvendiğiniz elektrik ustalarına teslim ediniz.
 • Ya da  bizi arayınız.

 

0 536 862 11 70 – Barış BATMAZ  numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.
İletişim sayfamızdan yerimizi ve adresimizi detaylı bir şekilde görebilirsiniz.
Hakkımızda sayfamızı incelersiniz de, firmamız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Alo Elektrik Arıza – Aliağa Elektrikçi – 186

Bölgemizde zaman zaman elektrik kesintileri ve arızaları yaşanmaktadır. Elektrik kesintisi anında süreci hızlandırmak adına öncelikle arızanın kaynağını tespit edebilmek gereklidir. Bunun için Gediz Elektrik‘in internet sitesini inceleyebilirsiniz. İzmir ve Aliağa elektrik kesintilerini bu sayfada detaylı bir şekilde yer almaktadır. Bakım Programı ve Planlı Kesinti Listesi sık sık güncellenmektedir.
Bunun yanına sıra Gediz Elektrik’i 186 nolu telefon numarasından arayıp, müşteri hizmetleri hattına bağlanarak sesli bir görüşme yapabilirsiniz.

 

© 2017 DMT ELEKTRİK.

Başa Dön